




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле стартера двигуна для генератора 2-3.5 KW
- Діаметр 34 мм
- Висота з різьбленням 49 мм (М6)
- Довжина реле з вушками 44 мм
- Міжцентрова відстань кріплень 35 мм, діаметр кріплень 5.3 мм (2шт)
- Довжина дротів загальна 135 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 34 мм |
| Висота з різзю | 49 мм |
| Різьба | М6 |
| Довжина реле з вушками | 44 мм |
| Міжцентрова відстань кріплення | 35 мм |
| Довжина дротів загальна | 135 мм |
- Ціна: 311 ₴

