




Ніж односторонній для м'ясорубки Zelmer NR5 631383 ZMMA015X (A861007.00)
- Діаметр 47 мм
- Діаметр отвору (сторона квадрата) 9х9 мм
- Товщина ножа 9 мм
Для максимальної ефективності роботи м'ясорубки, радимо одночасно змінювати з ножем також і сито(решітку)!!!Як правильно підібрати ніж для електром'ясорубки Zelmer
Сумісний з моделями:
|
Zelmer |
Z6865(686.5 A) |
|
Zelmer |
Z68654(686.5 A) |
|
Zelmer |
Z6865A(686.5 A) |
|
Zelmer |
Z8865(886.5) |
|
Zelmer |
Z88654(886.54) |
|
Zelmer |
ZMM0505W(586.5 A) |
|
Zelmer |
ZMM0505WRU(586.5 A) |
|
Zelmer |
ZMM0505WUA(586.5 A) |
|
Zelmer |
ZMM0554WRU(586.54) |
|
Zelmer |
ZMM0554WUA(586.54 A) |
|
Zelmer |
ZMM0705BRU(686.5) |
|
Zelmer |
ZMM0705WRU(686.5) |
|
Zelmer |
ZMM0905DRU(886.5) |
|
Zelmer |
ZMM0905ERU(886.5) |
|
Zelmer |
ZMM0905SRU(886.5) |
|
Zelmer |
ZMM0954SRU(886.54) |
|
Zelmer |
ZMM0954XRU(886.54) |
|
Zelmer |
ZMMA015X(A861007.00) |
Володіє високими ріжучими властивостями. Поєднання високоякісної сталі з сучасними методами термообробки надовго збереже гостроту леза. Замініть свій старий ніж для м'ясорубки - і Ви набагато легше приготуєте фарш без попереднього відділення жив і хрящів. Даний ніж також підійде в будь-яку вітчизняну механічну або електромеханічну м'ясорубку. Після використання ножа ретельно промити і видалити вологу з його поверхонь. Просушити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр отвору | 9х9 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина ножа | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Zelmer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце ножа | 9х9 мм |
- Ціна: 125 ₴


