




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект (ніж, сітка) для ручної м'ясорубки
- Діаметр решітки 53.5мм
- Діаметр отворів 5 мм
- Товщина решітки 5 мм
- Діаметр ножа 47 мм
- Висота ножа 7 мм
- Чотиригранник 8 мм






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри решітки | |
| Діаметр | 53.5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Розміри ножа | |
| Діаметр | 47 мм |
| Чотиригранник | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Паз |
| Тип решітки | Комплект |
- Ціна: 195 ₴/комплект



