Ремінь 90S3M537 для хлібопічки Moulinex SS-186171, фото 2
Ремінь 90S3M537 для хлібопічки Moulinex SS-186171, фото 1
Ремінь 90S3M537 для хлібопічки Moulinex SS-186171, фото 3
Ремінь 90S3M537 для хлібопічки Moulinex SS-186171, фото 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь 90S3M537 для хлібопічки Moulinex SS-186171
  • Довжина 537 мм
  • Крок зубців 3 мм
  • Ширина ременя 9мм