




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для електром'ясорубки Binatone
- Діаметр 46.5 мм
- Розмір квадратного отвору 8.5 мм
- Товщина ножа 4.5 мм
Також даний ніж підходить до м'ясорубок Braun, Panasonic, Daewoo, Delfa, Saturn, Scarlett, Supra, Vitek.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Binatone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 46.5 мм |
| Товщина ножа | 4.5 мм |
| Розмір квадратного отвору | 8.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Binatone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце ножа | 8.5х8.5 мм |
- Ціна: 125 ₴



