


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для м'ясорубки Saturn FP0089
- Діаметр 46.5 мм
- Розмір квадратного отвору 8.5 мм
- Товщина ножа 4.5 мм
Для максимальної ефективності роботи м'ясорубки, радимо одночасно змінювати з ножем також і сито(решітку)!!!
Сумісний з моделями:
| Aurora | AU 462 |
| Aurora | AU 464 |
| Delfa | DMG-2130 |
| DEX | DMG-154Q |
| Liberty | MG-1434 |
| Mirta | MG 2018B |
| Mirta | MG 2020 |
| Mirta | MG 2020R |
| Mirta | MGB 80 |
| Mirta | MGR 12 |
| Mirta | MGR 310 |
| Mirta | MGR 312T |
| Mirta | MGR 315T |
| Mirta | MGR 320М |
| Redmond | RMG-1209 |
| Saturn | ST-FP0089 |
| Saturn | ST-FP0095 |
| Saturn | ST-FP7096 |
| Saturn | ST-FP8090 |
| Эльво | 1000 |
| Эльво | 190 |
| Эльво | 450 |
| Aurora | AU 463 |
| Delfa | DMG-2030 |
| Delfa | DMG-3150 |
| Liberty | MG-1220 |
| Mirta | MG 2018 |
| Mirta | MG 2018R |
| Mirta | MG 2020B |
| Mirta | MGB 380 |
| Mirta | MGR 115 |
| Mirta | MGR 15 |
| Mirta | MGR 312 |
| Mirta | MGR 315R |
| Mirta | MGR 318 |
| Orion | OR-MG02 ПЕРЛАМУТРОВА |
| Redmond | RMG-1215 |
| Saturn | ST-FP0094 |
| Saturn | ST-FP7095 |
| Saturn | ST-FP7098 |
| Saturn | ST-FP8096 |
| Эльво | 1200 |
| Эльво | 250 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 46.5 мм |
| Товщина ножа | 4.5 мм |
| Розмір квадратного отвору | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | saturn |
| Посадочне місце ножа | 8.5х8.5 мм |
- Ціна: 125 ₴

