




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж (метелик) для м'ясорубок Redmond
- Діаметр 46.5 мм
- Розмір квадратного отвору 9 х 9 мм
- Товщина ножа 4.5 мм
Сумісно з моделями:
|
Redmond |
RMG-1209 |
|
Redmond |
RMG-1215 |
Також цей ніж підходить до м'ясорубок Braun, Panasonic, Daewoo, Binatone, Delfa, Saturn, Supra, Vitek.
Для максимальної ефективності роботи м'ясорубки, радимо одночасно міняти з ножем також і сито (решітку)!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 46.5 мм |
| Товщина ножа | 4.5 мм |
| Розмір квадратного отвору | 9 х 9 мм |
| бренд | Redmond |
| Посадочне місце ножа | 9х9 мм |
| Вид запчастини | Ніж |
- Ціна: 125 ₴



