




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостат ATEA A13-1000 для холодильника 1.1 м
Аналог термостата Ranco K59, ТАМ-133 призначений для використання в двокамерних холодильниках, обладнаних "плачущим" випарником, в тому числі Мінськ, Атлант, Бірюса, Stinol, Ariston, Indesit.
| Сила струму | 6А, ~250 В |
| Температура | Від -10 до +4 °С |
| Діаметр капіляра зовнішній | 2 мм |
| Довжина капілярной трубки | 1100 мм |
| Діаметр вала | 6*4 мм (1 лиска) |
| Довжина вала | 11 мм |
| Розмери корпуса | 51*31*30 мм |
| Підключення | 4 клеми 6.3 мм + клема 4.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діаметр вала | 6*4 мм |
| Розміри корпусу | 51*31*30 мм |
| Довжина капілярної трубки | 1.1 м |
| Довжина валу | 11 мм |
| Температурний діапазон | от -10°С до +4°С |
| Діаметр капіляра зовнішній | 2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Виробник | Atea |
| бренд | Універсальні запчастини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник термостата | Atea |
- Ціна: 270 ₴


