




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для м'ясорубки Белвар КЭМ-36, Чудесница ЭМШ 30/230, Помічниця ЭМШ 30/250, Ротор, Діва, Екстра
- Загальний розмір 47 мм
- Внутрішній квадрат 8х8 мм
- Товщина квадрату 8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Белвар |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Внутрішній квадрат | 8х8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Белвар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце ножа | 8х8 мм |
- Ціна: 120 ₴




