




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж для електром'ясорубки Moulinex
- Діаметр 42 мм
- Отвір посадковий чотиригранник 7.5 мм
- Товщина ножа 4 мм
- Виготовлений із неіржавкої сталі
Підходить до таких моделей:
| Moulinex | A1334Q(0) | Moulinex | A1334F(1) |
| Moulinex | A1334P(0) | Moulinex | A1334M(0) |
| Moulinex | A1334L(0) | Moulinex | A1334N(0) |
| Moulinex | A13317(0) | Moulinex | A1334B(1) |
| Moulinex | A1334C(0) | Moulinex | A13312(0) |
| Moulinex | A1334A(1) | Moulinex | A133R1(1) |
| Moulinex | A1334S(0) | Moulinex | A1334G(1) |
| Moulinex | A1334H(1) | Moulinex | A133R3(1) |
| Moulinex | A13348(0) | Moulinex | A133R2(1) |
| Moulinex | A13345(0) | Moulinex | A13346(0) |
| Moulinex | A133R5(1) | Moulinex | A1334C(1) |
| Moulinex | A13343(0) | Moulinex | A13341(0) |
| Moulinex | A1334R(0) | Moulinex | A13321(0) |
| DEX | DFP-2101 | DEX | DFP-2102 |
Для максимальної ефективності роботи м'ясорубки, радимо одночасно міняти з ножем також і сито (решітку)!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Отвір | 7.5х7.5 мм |
| Товщина ножа | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Moulinex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце ножа | 7.5х7.5 мм |
- Ціна: 125 ₴





