Ремінь 80S3M528 для хлібопічки Gorenje BM1200BK, BM1600WG 401585, фото 1
Ремінь 80S3M528 для хлібопічки Gorenje BM1200BK, BM1600WG 401585, фото 2
Ремінь 80S3M528 для хлібопічки Gorenje BM1200BK, BM1600WG 401585, фото 3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь 80S3M528 для хлібопічки Gorenje 401585
  • Довжина 528 мм
  • Крок зубців 3 мм
  • Ширина ременя 8 мм