




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Привід шнека (тримач втулки) для м'ясорубки Аксіон, Бриз
- Діаметр великого кола 39 мм
- Внутрішнійй діаметр малого кола 21 мм
- Кількість шліців - 12 шт
- Висота 40 мм
Сумісно з м'ясорубками M11, М12, М21, М25, М31, М32, М33, М41
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аксион |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Кількість шліців | 12 шт |
| Діаметр великого коло | 39 мм |
| Внутрішній діаметр малого кола | 21 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Бриз |
- Ціна: 126 ₴

