
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крильчатка вентилятора для холодильника Indesit С00859992
- Діаметр 90 мм
- Товщина 20 мм
- Діаметр отвору 3 мм
- Кількість лопатей - 4 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Вентилятор |
| Стан | Новий |
| Діаметр отвору | 3 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість лопатей | 4 шт |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Indesit |
- Ціна: 234 ₴

