




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний двигун обдування no frost із крильчаткою для холодильника YZF-PSC4W
- Напруга 220V
- Частота 50/60 Hz
- Діаметр валу 6 мм
- Висота валу 27 мм
- Діаметр крильчатки 124 мм (метал)
- Підключення - 2 дроти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Універсал |
| Вид запчастини | Мотор вентилятора |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220V |
| Діаметр вала | 6 мм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Висота валу | 27 мм |
| Діаметр крильчатки | 124 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Універсальні запчастини |
- Ціна: 624 ₴

