




Ніж односторонній для м'ясорубки Zelmer NR8 86.3107 755469 (ZMMA018X) Original
- Діаметр 54 мм
- Діаметр отвору (сторона квадрата) 10х10мм
- Товщина ножа 10 мм
Як правильно підібрати ніж для електром'ясорубки Zelmer
Сумісний з моделями:
|
Zelmer |
Z8868(886.8 MP) |
|
Zelmer |
Z88684MP(886.84 MP) |
|
Zelmer |
Z88684SL(886.84 SL) |
|
Zelmer |
Z8868SL(886.80) |
|
Zelmer |
Z98683(986.83) |
|
Zelmer |
Z98684(986.84) |
|
Zelmer |
Z98685(986.85) |
|
Zelmer |
Z98686(986.86) |
|
Zelmer |
ZMM0908GRU(886.8 MP) |
|
Zelmer |
ZMM0908SRU(886.8 MP) |
|
Zelmer |
ZMM0908XRU(886.8) |
|
Zelmer |
ZMM0984SRU(886.84 MP) |
|
Zelmer |
ZMM1480GRU(986.80) |
|
Zelmer |
ZMM1480GUA(986.80) |
|
Zelmer |
ZMM1482SRU(986.82) |
|
Zelmer |
ZMM1483BRU(986.83) |
|
Zelmer |
ZMM1483GRU(986.83) |
|
Zelmer |
ZMM1483SRU(986.83) |
|
Zelmer |
ZMM1484SRU(986.84) |
|
Zelmer |
ZMM1484XRU(986.84) |
|
Zelmer |
ZMM1486GRU(986.86) |
|
Zelmer |
ZMM1486SRU(986.86) |
|
Zelmer |
ZMM1487SRU(986.87) |
|
Zelmer |
ZMM1488BRU(986.88) |
|
Zelmer |
ZMM1488EUA(986.88) |
|
Zelmer |
ZMM1488GRU(986.88) |
|
Zelmer |
ZMM1488MRU(986.88) |
|
Zelmer |
ZMM1488SRU(986.88) |
|
Zelmer |
ZMM1488XRU(986.88) |
|
Zelmer |
ZMMA018X(A863107.00) |
|
Zelmer |
ZMMA018XRU(A863107.04) |
Володіє високими ріжучими властивостями. Поєднання високоякісної сталі з сучасними методами термообробки надовго збереже гостроту леза. Замініть свій старий ніж для м'ясорубки - і Ви швидко приготуєте фарш без попереднього відділення жив і хрящів. Даний ніж також підійде в будь-яку вітчизняну механічну або електромеханічну м'ясорубку. Після використання ножа ретельно промити і видалити вологу з його поверхонь. Просушити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр отвору | 10х10 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| бренд | Zelmer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадочне місце ножа | 10х10 мм |
- Ціна: 120 ₴


