




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тубус у зборі для китайських м'ясорубок
До набору входить:
1) Тубус для китайських м'ясорубок
2) Накатна гайка для м'ясорубки
- Діаметр тубуса з різзю 61 мм
- Крок різі 3.5 мм
- Діаметр 46.5 мм
- Розмір квадратного отвору 8.5 мм
- Товщина ножа 4.5 мм
-
Діаметр 53.5 мм
-
Діаметр отворів 5 мм
- Довжина шнека 120 мм
- Посадкове місце під ніж (зсічення квадрата) 8.5 мм
- Діаметр внутрішнього шестигранника 8 мм
- Довжина шнека з боку шестерні редуктора 33 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Корпус (тубус) |
| Стан | Новий |
| Розміри решітки | |
| Діаметр | 53.5 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Розміри ножа | |
| Діаметр | 46.5 мм |
| Товщина ножа | 4.5 мм |
| Розмір квадратного отвору | 8.5 мм |
| Розміри гайки | |
| Діаметр тубуса з різьбою | 61 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
- Ціна: 820 ₴






